Restauracja relacji

Bez tytułu (500×500 px) (1)

Restauracja relacji.

" Udany związek nie jest z przypadku,
udany związek to świadomy wybór dwóch osób."

Ok 90% osób wkracza relacje całkowicie nieświadomie.

Działamy automatyczne. Według wzorców i mechanizmów obronnych. Wybieramy osoby, które są odpowiedzią na nasze wewnętrzne rany, krzywdy i problemy z dzieciństwa.

Bez tytułu (400×700 px)

Na początku są motyle, zakochanie, szczęście i radość.

Kiedy już opadnie chmura hormonów i zakochanie przerodzi się w związek, zaczynamy prawdziwe życie. Często przestaje być kolorowo, ale czasem jest za późno na zmianę.

Kiedy jesteśmy po ślubie, są dzieci i hipoteka. A jednocześnie pojawiają się trudne pytania. Żadna odpowiedź nie przyjdzie sama.

Jako młody człowiek myślałem, że dobór odpowiedniej partnerki to zwykła loteria. Jednemu się uda, innemu nie. Jak niemal wszyscy w tym kraju, wchodziłem w najważniejsze relacje mojego życia zdany na swoją podświadomość.

A gdy po latach pojawiły się prawdziwe problemy, nigdzie nie było pomocy?

Nie ma najmniejszych szans żeby kapłani, rodzice czy przyjaciele w czymkolwiek pomogli. Najlepsza rada jaką mają, będzie najgorszym dla nas rozwiązaniem.

Korzystałam z terapii małżeńskich. Spotkania, grupy. Terapia trwa kilkanaście, czasem kilkadziesiąt miesięcy, a zmiana jest niewielka, jeśli nie żadna. Spotkania i grupy są fajne na chwilę. Kolejny ślepy zaułek.

Projekt bez tytułu (6)

Próby zmian metodami tradycyjnymi zawiodły. Zmiana na własną rękę też niemal zawsze kończy się porażką. 

Wiem, że to samo przeżywa tysiące par i małżeństw. Setki mitów związanych z relacjami, jeszcze więcej przekonań krążących w naszym społeczeństwie buduje ścianę nie do przebicia.

Dodatkowo nie dostrzegamy większości nieświadomych mechanizmów, zaszczepionych już w dzieciństwie.

Przeszedłem już tę drogę. Wiem co możesz spotkać na każdym etapie. To nie musi być droga przez mękę. Choć czasem jest ciężko, opłaca się nią kroczyć.

Jeśli chcesz Tworzyć dojrzały związek, oparty na świadomym partnerstwie, miłości i wspólnych wartościach.

Zapraszam Cię na darmową konsultację.

Opowiedz mi o tym i sprawdź jakich narzędzi możesz użyć, by już w kilka tygodni poczuć prawdziwą zmianę. Jeśli wyobrażasz sobie, że może być lepiej, szczęśliwiej i z miłością, to miejsce jest dla Ciebie.